De linker- én rechterhand van de Prins zijn natuurlijk de Vorst en de Adjudant. Sinds het carnavalsseizoen 2025 zijn deze functies in handen van:
![]() Paul Sleegers |
![]() Pieter-Jan Raijmakers |
![]() Gert-Jan van Ansem |
Vorst Paul en Adjudanten Pieter-Jan en Gert-Jan
Samen kennen zij het carnavalsprogramma door en door, en staan de Prins bij tijdens alle officiële (en onofficiële) gelegenheden. Samen met de regerende prins vormen zijn een een eenheid en ze vullen elkaar goed aan in hun taken.
De adjudanten zorgen voor de Prins, van thuis ophalen tot onderscheidingen, en weet in detail wat er allemaal op een activiteit moet gebeuren. De Vorst is de spreekstalmeester en zal bij elke activiteit het woord voeren. En samen met het bestuur dragen zij de regie van de carnavalsactiviteiten, mede om de regeerperiode van de betreffende Prins zo soepel mogelijk te laten verlopen.